close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Únor 2016

Vlastník kuřecího srdečního svalu promlouvá

22. února 2016 v 2:54 | Veronika Vera Wesper Fey |  That Czech Girl Said

Přes řeku, potoky, dvě hospody a nekonečnou pražskou zastávku Lehovec, kde vítr fičí jak na severním pólu, jsem se k večeru připlazila napsat pár slov na ten svůj blog. Well, finally.

Spáčka a vřeteno: Pohádka pro dospělé, zahalená ve zlatě a trní

2. února 2016 v 1:18 | Princezna na koloběžce, Wesper |  Bookaholic stuff

Ještě jste neslyšeli o Spáčce a vřetenu? Když se ale spolu s ní vysloví jméno velikána současné fantastiky, Neila Gaimana, to už prostě musíte zastřihat ušima. Spáčka a vřeteno je jednou z Neilových kratších povídek, která na konci minulého roku vyšla u Albatrosu. S naprosto čistým svědomím můžu říct, že doma nemám krásnější knížku, než je tahle. A to i s vědomím, že haním úplně všechny svoje bookaholické poklady.

Gantz: Parchanti, kteří prostě nechtějí umřít

1. února 2016 v 8:30 | Poletucha |  Comicsology
Co se stane poté, kdy zemřeme, to je i pro mě na začátku týdne celkem depresivní téma. Ovšem každý z nás k tomu časem nutně myšlenkami zabloudí. Ať už věříte v nebe, reinkarnaci, věčné spasení Velkým Špagetovým monstrem, nebo vám stačí vědomí, že vyhasnete s posledním úderem svého srdce, asi by vás u samotného konce poněkud naštvalo, kdyby tomu všemu mělo být zcela jinak, než jste si představovali.