close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vlastník kuřecího srdečního svalu promlouvá

22. února 2016 v 2:54 | Veronika Vera Wesper Fey |  That Czech Girl Said

Přes řeku, potoky, dvě hospody a nekonečnou pražskou zastávku Lehovec, kde vítr fičí jak na severním pólu, jsem se k večeru připlazila napsat pár slov na ten svůj blog. Well, finally.


Trvalo to povážlivě dlouhou dobu, než jsem se od posledního příspěvku dostala k psaní. Mezitím jsem zažila vskutku akcí nabitých parádních dnů, z kterých jsem si odnesla vzpomínky na skvělé kamarády - a doufám, že se s těmi lidmi také i v blízké budoucnosti zase shledám! - ale také jedno velké zklamání, které mi dalo ťafku se silou knock-outu. Fuck down, drool on the floor. Jakákoliv, i ta pozitivní nálada lehla popelem, deprese a sebelítost nástup a dupejte po mozku day & night. Poslední týden mi byla nejlepším kámošem voňavá fialová deka a Hellyspy. S ním se žádné rande nepokazí. Je to mimochodem zázrak moderní doby, pokud nemáte stejně jako já ve vlastnictví telku, nebo permanentní připojení na Netflix.

Řekněme to takhle: Velmi mě zklamal jeden chlap. Celkem lhostejně a hnusně mi ublížil. A stačilo k tomu pár esemesek. Víc jak dva týdny si v tom pocitu sebelítosti a zmaru ryju držku, ale poslední dobou si říkám, že bych snad už měla něco dělat a vysrat se na hromadění prosmrkaných šmuptychlů. Takže:

- 1) Chystám videoblog. Bude to spolutvorba s větším kolektivem skvělých magorů, kterej je stejně jak já jeblej do komiksů, filmů, počítačových her, atd. Protože jsem krásná, mladá, mám osobitý charisma a jsem i švihlá pro nekonvenční výzvy, každej si mě na první pohled zamiluje, bude se vám to určitě líbit, to je prostě jasný.

- 2) Dál se chystám psát pro web Suprman.cz. To už mělo býr před dvěma týdny, kdybych nepadla do té temné díry depky a pak ještě nemoci. Jo, vim, že jsem chtěla přiměřeně často psát na blog, ale když jsem přišla o ten svůj bramborovej trůn na G.cz, tak si to tady zkusím nahradit. Pro Suprmana chystám zajímavý rozhovory, reporty, fotostory a další srandy. I to se vám velmi bude líbit. Zatím v tom pojedu all by myself, takže děkuji vložené důvěře, napnu mozkový svaly a bude to super, máte se na co těšit.

- 3) A k tomu všemu… se tak nějak snažím žít. Připravuju si návrh na novou kérku, velká (vlastně dosavadně největší) pomoc v tom byla ze strany Lukáše Veselého, talentovaného výtvarníka/fotografa a magora do kol a sportu (vážně, on furt cvičí, to nechápu, mě stačí párkrát za týden sprint za autobusem, co ten kluk proboha dělá?), který mi navrhl jeden krásný kousek a doufám, že ho brzy uvidíte natrvalo černě vyrytej do mé kuřecí paže. Už se nemůžu dočkat, až na sobě ucítím jehly od NN Tattoo - teda doufám, že se nějak dohodnem, i Nells Bells je poslední dobou dost zaměstnaná.

- 4) A k tomu všemu se snažím psát své shits. I to bych sem měla časem propustit. Tím ale nemyslím nějaké blogařské žblebty, ale prózu, lehkou fantastiku, na které pracuju už nějakou dobu. A kdyby se mi to povedlo protlačit i do komiskové podoby, wau, no to bych se podělala radostí. Ale to by se nejdřív musel najít nějakej člověk, který by to se mnou chtěl dát do kupy. No, zázraky se někdy dějí.

- 5) Což mi připomíná. Nechtěl by se mnou někdo tvořit stripový komiks? Jak sem na blog, tak na Suprman.cz. Zájemci pište sem do zpráv, nebo na mail vera.dolezel@gmail.com. O co jde, tzn. jaký koncept, příběh, line atd. bych vám napsala do zpráv, záleží jen na tom, jestli by vás jeho tvorba zaujala a bavila. Bude to v téhle době dost kontroverzní - a čím víc, tím líp, samozřejmě. O výhružky ublížení na zdraví, nebo i vraždy jsem si už zvykla i za méně závažné příspěvky, takže tohle bude vážně švanda. Jen se nebojte, právě naopak - bude to jízda!

No, abych to jen shrnula, život je fakt napiču, ale když se v tom vořete moc dlouho, jednou vás ta věčná sebelítost přestane bavit. Já už mám po týdnu v posteli vyležený důlek, a co vám budu povídat, je už dost nepohodlné v té posteli vůbec ležet. V rámci dobrého duševního zdraví nezbývá nic jiného, než si říct, že onen chlap byl opravdu bravurní kokot (a že byl - kdyby si onen deget a pakůň právě četl, vzkazuji jediné a něžné "FUCK OFF"). Vysrat se na to, začít zas makat. Best decision ever.

Dobrou, drazí. Jo, a viděli jste Deadpoola? Já taky. Jo, film byl supr, komiks stál za prd, já vim. Ještě že tu máme Reynoldse.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama